Mebelland zmienił się w WES
Najnowszą ofertę znajdziesz na https://wes.expert/products/

Czy design w Twoim biurze jest wystarczająco fajny? Przedstawiamy kolekcję SW_1, która staje się wizualną definicją designu.

« BACK

Nie będzie zaskoczeniem jeśli powiemy, że design biura ma ogromny wpływ na produktywność, innowacyjność i kulturę zachowania. Ale czy wiedzieliście, że według raportu „Human Spaces”, 1/3 pracowników twierdzi, że to, jak wygląda biuro, jednoznacznie wpływa na decyzję o podjęciu pracy?
Magazyn „Fortune” regularnie zamieszcza listę „25 najfajniejszych biur”, wybierając je spośród listy „100 najlepszych firm, dla których warto pracować”.
Prawda jest taka, że mało kto może pozwolić sobie na takie atrakcje w miejscu pracy jak diabelski młyn, ścianka wspinaczkowa, o fryzjerze nie wspominając.
Dlatego przedstawiamy Wam kolekcję SW_1 marki Coalesse, zaprojektowaną przez Scotta Wilsona – projektanta, który zasłynął brawurowym designem konsoli Xbox!
Dzięki niej jesteśmy w stanie zaprojektować zarówno bardzo nowoczesną salę konferencyjną, ale także miejsca do spotkań, pracy, nauki i relaksu – a to wszystko na wyższym poziomie.
Zapraszamy do galerii zdjęć, a tych, którzy chcą więcej – do naszego showroomu we Wrocławiu.